BOSCH GTC 12V-450-13 accu-warmtebeeldcamera in opbergetui (4x AA batterij) - 0601083901
 626,27 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
Leveringsomvang
  • 1 x gereedschapstas
  • AA1 alkalinebatterij-adapter (1 608 M00 C1B)
  • 4 x 1,5 V LR6 batterij (AA)
  • USB-C-kabel (1 600 A01 L6H)
Productomschrijving
Compacte warmtebeeldcamera voor snel en eenvoudig inzichtelijk maken van temperatuurverschillen
  • Maak temperatuurverschillen in hoge beeldkwaliteit met slechts één klik zichtbaar
Hoogtepunten van het product
De warmtebeeldcamera GTC12V-450-13 Professional is het aangewezen instapmodel om temperatuurverschillen eenvoudig inzichtelijk te maken. Met een resolutie van 256x192px en een helder 2,8"-display met volledige focus op het warmtebeeld kunnen temperatuurvariaties in een breed scala van scenario's snel worden geanalyseerd. Door het compacte ontwerp past het gereedschap perfect in elke gereedschapskist, ideaal voor de professional. En met een IP54-classificatie, valbestendigheid vanaf een hoogte van max. 2m en een beschermende klep voor de IR-sensor is de camera bestand tegen ruige condities op de bouwplaats.
Apparatuur en toepassing
Aanvullende informatie
De GTC12V-450-13 Professional biedt de flexibiliteit van een Dual Power Source-stroombron, zodat je kunt wisselen tussen 12V Li-Ion-accu's en AA-alkalinebatterijen om de uitvaltijd tot een minimum te beperken. Met de USB-aansluiting kunnen naadloos tot wel 500beelden worden opgenomen en overgebracht om efficiëntie bij het werk te garanderen. Deze warmtebeeldcamera is ook compatibel met accessoires zoals de batterijadapter AA1, zodat je klaar bent om elke klus aan te pakken.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Spanning: 12 V
  • Max. temperatuur: 450 °C
  • Aantal meegeleverde accu's: 0
  • Min. temperatuur: -20 °C
Specificaties / Alle eigenschappen
Spanning
12 V
Max. temperatuur
450 °C
Aantal meegeleverde accu's
0
Min. temperatuur
-20 °C
Gegevensoverdracht
USB-C®
Opslagtemperatuur, van
-20 °C
Aantal meetpunten
49152
Meetnauwkeurigheid ir
± 2 °C (centreerpunt) °C
Laserdiode
Laserklasse 2, 645-66 nm
Gezichtsveld (fov)
56° x 42 °
Grootte ir-sensor
256 pixels x 192 pixels px
Bestandsformaat afbeelding
.jpg
Bedrijfstemperatuur, van
-10 °C
Resolutie
0,100 °C
Bedrijfstemperatuur, tot
50 °C
Stootbescherming
2 m
Lengte x breedte x hoogte
89 x 79 x 209 cm mm
Stroomvoorziening en gebruiksduur
4 x 1.5 V LR6 (AA) 4 hours, 1 x GBA 12V 8 hours
Werktemperatuur
-10 50 °C
Accuspanning
12 V
Stof- en spatwaterbescherming
IP54 (met uitzondering van de accu en accuadapter)
Opslagtemperatuur, tot
50 °C
Hoogte
209 cm mm
Meetbereik
-20 °C tot +450 °C m
Lengte
89 cm mm
Breedte
79 cm mm
Bluetooth
Nee
Opslagtemperatuur
-20 50 °C